ZABIEGI

Laseroterapia IPL, Nici PDO, Lifting, Mezoterapia

TECHNOLOGIE WYKORZYSTYWANE W NASZYM GABINECIE.

YAG Laser Neodymowy

Ionzyme DF II   – I-Onzyme DF II prezentuje możliwości zabiegów kosmetologicznych , używając aktywnych ultradźwięków i intensywnej jonoforezy. Aparat I-Onzyme DF II stanowi system supersoniczny , emitujący fale dźwiękowe wysokości 22 kHz.  Połączenie jono i sonoforezy, warunkuje zwiększenie penetracji składników aktywnych  ( wit. A, C, hormonów wzrostu,antyutleniaczy) w głąb skóry aż 40-krotnie. Stwarza to możliwość uzyskania o wiele szybszych , wizualnych i trwałych efektów, w odróżnieniu od tradycyjnej aparatury stosowanej w kosmetyce. Ta nieinwazyjna metoda odmładzania stwarza nieograniczone możliwości .

Specjalistyczne zabiegi regenerujące Environ uznawane sa na świecie za jedna z najbardziej efektownych.

 

IPL Pulsar – to najnowszej generacji urządzenie emitujące intensywnie pulsujące światło. Umożliwia przeprowadzenie skutecznych, trwałych i bezpiecznych kuracji odmładzających oraz redukujących różne defekty kosmetyczne skóry: nadmierne owłosienie, przebarwienia, blizny, rozstępy, uszkodzone naczynka, rumień oraz zniszczenia po słoneczne.

 

Mikrodermabrazja diamentowa –  to bezbolesny zabieg złuszczający, wykorzystujący frezy diamentowe o różnej gradacji i podciśnienie. Skutecznie regeneruje i odmładza skórę. W trakcie zabiegu usunięte zostają górne warstwy naskórka. Polecany do każdego rodzaju cery oprócz cery naczyńkowej i bardzo wrażliwej. Po zabiegu niezbędna jest ochrona przeciwsłoneczna.

 

Radio frequency  ( Fale radiowe)

Fale radiowe w kosmetyce – pozwalają na wykonywanie liftingu skóry, twarzy, szyi i dekoltu bez użycia skalpela. Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry. Działanie fal radiowych polega na przekazaniu ciepła skórze. Pod wpływem temperatury poprawia się ukrwienie skóry poprzez dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu komórki pobudzane są do produkcji kolagenu warunkującego jędrność i elastyczność skóry. Fale radiowe łagodzą obrzęki, zmniejszają woreczki tłuszczowe pod oczami, niwelują cienie i drobne zmarszczki pod oczami oraz obwisłości policzków, podbródka i szyi. Twarz po zabiegu wygląda młodo i promiennie. Dzięki wyjątkowym możliwościom tego urządzenia, w trakcie pojedynczej sesji zabiegowej można zredukować cellulit, lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej lub zwiotczałą skórę.

Ultradzwięki

Peeling kawitacyjny – to nowy sposób głębokiego oczyszczania skóry, który jest absolutnie nieinwazyjny i może być stosowany nawet na najbardziej wrażliwej skórze. Podczas zabiegu na skórę nakłada się specjalne serum, a następnie przykłada łopatkę produkującą wibracje ultradźwiękowe, które docierają głęboko w pory i mieszki włosowe  oczyszczając w ten sposób skórę.