Masaże twarzy

Masaż twarzy ma przede wszystkim działanie profilaktycznie. Jego głównym celem jest utrzymanie skóry i mięśni w stanie elastyczności oraz zapobieganie powstawaniu zmarszczek .Taki masaż daje uczucie lekkiego rozgrzania, rozluźnienia i odprężenia, twarz staje się spokojniejsza, jakby wygładzona.

 Masaż lekko złuszcza warstwę rogową naskórka, ułatwiając oddychanie skórze i szybsze wchłanianie zastosowanych preparatów. Mechanizm drażnienia górnych warstw skóry pobudza je do odnowy, wzmacnia elastyczność skóry i mięśni, przeciwdziałając tworzeniu się zmarszczek.

 

Masaż Kosmetyczny Twarzy

cena: 45.00

 

 

Masaż kosmetyczny twarzy jest naturalną metodą na zachowanie młodzieńczego wyglądu. Jego głównym celem jest utrzymanie jędrności oraz elastyczności skóry.

Masaż gorącą świecą

cena: 50.00

 To znakomita terapia antystresowa, wyciszająca i relaksująca. Stymuluje mikrokrążenie, dotlenia i rozjaśnia skórę.  Doskonale wpływa na wygląd skóry.

 

Masaż stemplami ziołowymi

cena:  100.00

Masaż stemplami opiera się na trzech efektach: termicznym, zapachowym oraz bezpośrednim działaniu substancji aktywnych zawartych w składnikach stempli. Po podgrzaniu stemple uwalniają ciepło, zapach oraz zawarte w nich aktywne substancje. Stemple ziołowe zawierają duże ilości witamin, flawonoidów, olejków eterycznych, które w trakcie zabiegu wnikają bezpośrednio w skórę. Rezultatem zabiegu jest pojawienie się uczucia relaksu i odprężenia całego ciała oraz rewitalizacja i regeneracja skóry osoby poddawanej zabiegowi.

 

Masaż szklanymi kulami

cena: 35.00