Regeneracja

rollcit medyczny

Mezoterapia igłowa

cena: 100.00 – 550.00

 

Mezoterapia jest niechirurgiczną metodą stosowaną w regeneracji i poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia. Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnych preparatów poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej. Mezoterapia jest metodą naturalną, dającą długotrwałe rezultaty.Stosowana jest w celu:

  • ujędrnienia wiotczejącej skóry
  • profilaktyki przeciwzmarszczkowej
  • zapobiega wypadaniu włosów
  • redukcji cellulitu
  • redukcji rozstępów

 

Roll cit medyczny (ENVIRON)

cena: 400.00 – 800.00

Stworzony z myślą o osobach, które boją poddać się zabiegowi chirurgii plastycznej, a pragnęłyby uzyskać efekt liftingu. Zabieg zwiększa produkcję kolagenu, przywraca prawidłowe napięcie skóry starzejącej się, redukuje zmarszczki, pogrubia skórę, czyni ją bardziej sprężystą, elastyczną, redukuje zmarszczki i blizny potrądzikowe. Bardzo dobre rezultaty widać również przy rozszerzonych naczynkach. Jest bezpieczną alternatywą chirurgicznego podnoszenia skóry, zabiegów laserem (szczególnie dla pacjentów z cienką skórą, gdzie zabiegi laserowe nie są wskazane) oraz głębokiej dermabrazji. Zabiegi wykonujemy w serii 3 lub 6 zabiegów wykonywanych jeden raz w miesiącu.

 

Multiregeneracja skóry tłustej i trądzikowe (ENVIRON)

cena: 120.00

Intensywny, zabieg regenerujący i przeciw starzeniowy na bazie retinolu i kwasu trójchlorooctowego. Doskonały do redukcji opornego trądzika, przebarwień i blizn potrądzikowych, a także dla skóry przełuszczającej z rozszerzonymi porami. Zabieg ma działanie antybakteryjnie, przeciwzapalne. Działa odtłuszczająco na skórę oraz wysuszająco na wypryski. Zalecana seria minimum 6 zabiegów co 2 tygodnie.

Multiregeneracja skóry dojrzałej (ENVIRON)

cena: 150.00 – 250.00

Odmładzający i regenerujący zabieg dla skóry dojrzałej, cienkiej .Zabieg na bazie kwasu mlekowego i retinolu. Doskonały do redukcji objawów starzenia się skóry, przebarwień i innych niedoskonałości. Poprawia elastyczność, jędrność i gęstość skóry, neutralizuje wolne rodniki, nawilża. Natychmiastowym rezultatem jest świeży, zdrowy wygląd, obkurczenie uszkodzonych naczynek, redukcja obrzęków, wygładzenie zmarszczek i silne napięcie zwiotczeń.

Diamentowy lift (Clarena)

cena: 95.00

Kawior i DNA zawarte w produktach linii Anti Age sprzyjają skórze dojrzałej widocznie poprawiając jej kontur i ujędrniając. Ich działanie świetnie uzupełnia masa perłowa mająca zdolność trwałego pochłaniania szkodliwego promieniowania. Doskonały efekt liftingu uzyskamy również poddając się zabiegom na bazie kosmetyków z diamentowej linii Anti Age De Lux.Zabieg przeznaczony dla skóry dojrzałej, wiotkiej ze zmarszczkami, wymagającej poprawy napięcia i ujędrnienia oraz kompleksowej regeneracji.