Złuszczanie

Zabiegi złuszczające mają na celu złuszczenie lub rozpuszczenie i częściowe usunięcie warstwy rogowej naskórka. Tam gdzie komórki zostały usunięte organizm natychmiast zaczyna wytwarzać nową, zdrową tkankę. Otwierają się mieszki włosowe i pory ułatwiając wchłanianie substancji czynnych zawartych w kosmetykach. Poprawia się przepływ krwi w naczyniach włosowatych przyspieszając proces odnowy skóry. Uzyskujemy znaczną poprawę stanu i kondycji skóry.

 

 

Mikrodermabrazja 

cena: 150.00

  To nowoczesny zabieg dla osób pragnących poprawić wygląd i funkcjonowanie skóry oraz uporać się z różnymi problemami skórnymi w krótkim czasie. Zalecana jest do każdego rodzaju skóry, oprócz skóry z teteangiektazjami. Wyraźnie wygładza, odświeża i regeneruje skórę, poprawia jej koloryt i elastyczność, rozjaśnia przebarwienia, spłyca zmarszczki i zwęża rozszerzone pory, redukuje rozstępy i blizny.

Głęboki Peeling Powiek ( Environ)

cena: 70.00

 

Głęboki peeling okolic oczu na bazie kwasu mlekowego lub glikolowego przeznaczony dla oób, których problemem są zmarszczki,  i sińce pod oczami. Skutecznie redukuje kurze łapki, ujędrnia, napina oraz głęboko nawilża przesuszoną skórę wokół oczu. Rozjaśnia zaciemnione powieki oraz redukuje obrzęki.

 

Peeling TCA Z Jonoforezą ( Environ)

cena: 100.00 – 150.00Peeling na bazie kwasu trójchlorooctowego przeznaczony głównie dla skóry  ze zwiększonym wydzielaniem łoju  z trądzikiem pospolitym lub różowatym zwęża rozszerzone pory skóry, redukuje warstwę rogową jednocześnie odblokowując gruczoły łojowe. Zabieg ten działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.

Peeling Lac-Pamgel z Jonoforezą ( Environ)

cena: 140.00Zabieg na bazie kwasu mlekowego i glikolowego , posiada właściwości rozjaśniająco -rozświetlające. Regeneruje skórę, spłyca zmarszczki oraz doskonale nawilża. Po zabiegu cera wygląda promiennie i zdrowo.


Peeling Gly-Pamgel z Jonoforezą ( Environ)

cena: 140.00Intensywny zabieg dla skóry z objawami starzenia z zastosowaniem lekkiego peelingu na bazie kwasu glikolowego . Działa regenerująco, przeciwzmarszczkowo, liftingująco i odświeżająco.

Peeling Cristal z Jonoforezą ( Environ)

cena: 150.00

Zabieg na bazie kwasu askorbinowego dający skórze korzyści głębokiego złuszczania bez użycia peelingów. Stymuluje regenerację komórek oraz produkcję elastyny i kolagenu. Skutecznie rozjaśnia przebarwienia , redukuje zmarszczki i blizny, wygładza i odświeża cerę.

Peeling Wielowarstwowy (Environ)

cena: 165.00

 Wielowarstwowy peeling odnawiający skórę na bazie kwasu mlekowego.  Doskonały dla szorstkiej, suchej, zniszczonej słońcem skóry ze zmarszczkami jak również dla skóry tłustej o powiększonych porach, z trądzikiem pospolitym i różowatym. Rozjaśnia przebarwienia , nawilża skórę , redukuje uczucie szorstkości.

Peeling Kwasem Migdałowym 40%

cena: 90.00Delikatny peeling  na bazie kwasu migdałowego. Charakteryzuje się brakiem pieczenia i zaczerwienienia .Posiada właściwości odmładzające i odświeżające.  Zmniejsza drobne zmarszczki , rozjaśnia przebarwienia. Nie zwiększa wrażliwości skóry na działanie słońca .Można go wykonywać o każdej porze roku.


NOWOŚĆ !!!!  NANOPEELINGI

cena: od  150.00

Nanotechnologia to unikalna, biotechnologicznie zaawansowana metoda zamykania aktywnych składników w nanocząsteczki , która pozwala im bez przeszkód wnikać w przestrzeń miedzykomórkową górnych warstw skóry , co gwarantuje dużo  lepsze wchłanianie substancji czynnych i ich wiekszą skuteczność.